Laagste prijs bekijken?
LG Gbbs322cpy - Koel-vriescombinatie Breedte 59.7 Cm Hoogte 203 Inhoud 412 L Nofrost Prime Silver
X
De LG GBBS322CPY is een koel-vriescombinatie met circulatiekoeling en No Frost die levensmiddelen gelijkmatig koelt en onderhoudsvrij ontdooit. Total No Frost voorkomt ijsafzetting en houdt de luchtstroom op peil. Hierdoor blijven wanden en verpakkingen ijsvrij en blijft de koelprestatie constant,...
De LG GBBS322CPY is een koel-vriescombinatie met circulatiekoeling en No Frost die levensmiddelen gelijkmatig koelt en onderhoudsvrij ontdooit.
Total No Frost voorkomt ijsafzetting en houdt de luchtstroom op peil. Hierdoor blijven wanden en verpakkingen ijsvrij en blijft de koelprestatie constant, zonder handmatig ontdooien.
DoorCooling+™ blaast koude lucht gericht vanaf de voorzijde. De binnentemperatuur herstelt daardoor sneller, zodat ook producten in de deurvakken uniform gekoeld blijven.
LinearCooling™ beperkt temperatuurschommelingen in de hele kast. Dit helpt structuur en smaak van groente, fruit en zuivel te behouden en vermindert condensvorming.
Met de FRESHConverter+™ kies je per lade de juiste stand voor vlees, vis of kaas. Zo bewaar je elk product bij de aanbevolen temperatuur zonder de rest van de koelkast aan te passen.
Zero Clearance zorgt ervoor dat de deuren in een compacte hoek openen en de lades volledig uittrekbaar blijven, zelfs wanneer het apparaat dicht tegen een zijwand staat.
| Product breedte | 59.70 cm |
| Product hoogte | 203 cm |
| Product lengte | 67.40 cm |
| Volume in liters | 375 l |
| Deur scharnier switch mogelijkheid | |
| Dispenser | Geen dispenser |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Maximal Optimal Ambient Temperature | Tropisch (43°) |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Subnormaal (10 graden) |
| Positie deur scharnier | Rechts |
| Reparatie type | Carry-inOn-site repairPick-up en return |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| Weergave binnentemperatuur |
| EAN | 8806096530818 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 175 kWh |
| Waarde energielabel | C |
| Anti-vingerafdruk behuizing | |
| Display op deur | |
| Flexibele deurinrichting | |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal behuizing | RVS |
| Met eierrekje | |
| Model | LG GBBS322CPY Vrijstaand 375 l Zilver |
| Product gewicht | 74 kg |
| Snoerlengte | 1.50 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, Eschborn, 65760 Duitsland |
| Fabrikant Naam | LG Electronics Inc |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Aantal groentelade | 2 |
| Aantal plateaus | 4 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Glas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 262 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| App werkt op besturingssyteem | Anders, zie productinformatie |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo |
| Wifi vereist |
| Aantal temperatuurzones in koelruimte | 2 |
| Bediening | Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 0 uur |
| Camera binnenin | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geluidsniveauklasse | B |
| Geurfilter | |
| Keukenapparatuur stijl | Standaard |
| Merkspecifiek kenmerk | Samsung SmartThings |
| Open deur alarm | |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Vakantiemodus | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Verpakking breedte | 600 mm |
| Verpakking hoogte | 2150 mm |
| Verpakking lengte | 700 mm |
| Verpakkingsgewicht | 50 kg |
| Vriezer instelbaar als koelruimte | |
| WIFI |
| EAN | 8806096530818 |
| Merk | LG |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GBBS322CPY.APYQEUZ |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal freeze vakken | 3 |
| Dooiwaterafvoer | N |
| Invriescapaciteit | 10 Kg/24h |
| No frost modus | No Frost |
| Positie vriesvak | Onder |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 113 l |
LG Gbbs322cpy - Koel-vriescombinatie Breedte 59.7 Cm Hoogte 203 Inhoud 412 L Nofrost Prime Silver
X