Laagste prijs bekijken?
Frilec BERLIN279-E-040D Inbouw koel-vriescombinatie
X
De Frilec BERLIN279-E-040D is een inbouw koel‑vriescombinatie die uw etenswaren overzichtelijk en vers houdt. De koelkast van 179 liter beschikt over verstelbare planken, ruime deurvakken en een flessenrek. Het vriesgedeelte van 70 liter heeft drie lades voor het overzichtelijk bewaren van diepvrie...
De Frilec BERLIN279-E-040D is een inbouw koel‑vriescombinatie die uw etenswaren overzichtelijk en vers houdt.
De koelkast van 179 liter beschikt over verstelbare planken, ruime deurvakken en een flessenrek. Het vriesgedeelte van 70 liter heeft drie lades voor het overzichtelijk bewaren van diepvriesproducten.
Met twee groentelades bewaart u groenten en fruit afzonderlijk. Het geïntegreerde flessenrek biedt een veilige plaats voor flessen, waardoor u ruimte op de planken bespaart.
Het geluidsniveau is met 39 dB laag, waardoor de koelkast nauwelijks hoorbaar is. Het apparaat verbruikt circa 173 kWh per jaar, wat relatief zuinig is voor zijn grootte.
Dankzij het schuifdeursysteem sluit de meubeldeur via geleiders naadloos op de koelkast aan. Zo integreert hij strak in het keukeninterieur.
De glazen planken en lades zijn eenvoudig uitneembaar en te reinigen. Door regelmatig te ontdooien blijft de vriezer efficiënt.
Productinformatieblad - pdf
| Product breedte | 54 cm |
| Product gewicht | 54 kg |
| Product hoogte | 178 cm |
| Product lengte | 54 cm |
| Volume in liters | 279 l |
| Deur scharnier switch mogelijkheid | |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Maximal Optimal Ambient Temperature | Subtropisch (38°) |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Normaal (16 graden) |
| Positie deur scharnier | Rechts |
| Reparatie type | On-site repair |
| Weergave binnentemperatuur |
| EAN | 8717202125708 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 203 kWh |
| Waarde energielabel | E |
| Binnenverlichting | |
| Display op deur | |
| Kleur | Wit |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Materiaal planken | Glas |
| Model | BERLIN279-E-040D |
| Snoerlengte | 1 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | https://frilec.nl/ |
| Fabrikant Adres | Gildenstraat 4b, 3861RG, Nijkerk, Nederland |
| Fabrikant Naam | Domest Import-Export B.V. |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden |
| Bediening via mobiele app | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dispenser | Geen dispenser |
| Geluidsniveauklasse | C |
| Keukenapparatuur stijl | Standaard |
| Open deur alarm | |
| Taal handleiding | EngelsNederlands |
| Type vriezer | Vrieskast |
| Verpakking breedte | 575 mm |
| Verpakking hoogte | 1845 mm |
| Verpakking lengte | 564 mm |
| Verpakkingsgewicht | 56 kg |
| Verpakkingsinhoud | Product en handleiding |
| Vriezer instelbaar als koelruimte |
| EAN | 8717202125708 |
| Merk | Frilec |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BERLIN279-E-040D |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal freeze vakken | 3 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Invriescapaciteit | 3.5 Kg/24h |
| No frost modus | Geen anti-ijsvorming kenmerk |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |