Laagste prijs bekijken?
Etna AKV6178 Amerikaanse koelkast Grijs
X
De ETNA AKV6178 Rvs biedt veel opslagruimte voor gekoelde en diepgevroren producten en ondersteunt dagelijks gebruik met een overzichtelijke side-by-side indeling. Met een totale netto inhoud van 544 liter is deze Amerikaanse koelkast geschikt voor huishoudens die veel producten gekoeld en ingevror...
De ETNA AKV6178 Rvs biedt veel opslagruimte voor gekoelde en diepgevroren producten en ondersteunt dagelijks gebruik met een overzichtelijke side-by-side indeling.
Met een totale netto inhoud van 544 liter is deze Amerikaanse koelkast geschikt voor huishoudens die veel producten gekoeld en ingevroren willen bewaren. De side-by-side indeling zorgt voor een duidelijke scheiding tussen koel- en vriesgedeelte en helpt om boodschappen overzichtelijk op te bergen.
Het koelgedeelte heeft een netto inhoud van 347 liter en het vriesgedeelte 197 liter. Dankzij de combinatie van legplateaus, deurvakken en lades is er ruimte voor dagelijkse boodschappen, grotere verpakkingen en diepvriesproducten voor meerdere dagen.
De No Frost-techniek voorkomt ijsvorming in het vriesgedeelte. Daardoor hoef je de vriezer niet handmatig te ontdooien en blijft de beschikbare ruimte beter bruikbaar voor het bewaren van producten.
De inverter compressor ondersteunt een stabiele temperatuur en draagt bij aan een geluidsniveau van 37 dB. Dat maakt deze koelkast geschikt voor open keukens en woonruimtes waar een stillere werking gewenst is.
Met de functies voor superkoelen en supervriezen breng je nieuwe boodschappen sneller op de juiste temperatuur. Het LED-display aan de buitenzijde maakt het eenvoudiger om instellingen af te lezen en aan te passen tijdens dagelijks gebruik.
Productinformatieblad - pdf
Energielabel - pdf
| Product breedte | 91.10 cm |
| Product hoogte | 178.60 cm |
| Product lengte | 61.50 cm |
| Volume in liters | 544 l |
| Aansluiting op waterleiding | |
| Afneembare waterreservoir | |
| Dispenser | Geen dispenser |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Maximal Optimal Ambient Temperature | Tropisch (43°) |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Subnormaal (10 graden) |
| Reparatie type | On-site repair |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Standaard krijg je bij ETNA 2 jaar fabrieksgarantie, maar registreer jij je apparaat dan kan je daarna 3 jaar gebruik maken van Garantie Plus |
| Weergave binnentemperatuur |
| EAN | 8715393415349 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 204 kWh |
| Waarde energielabel | C |
| Anti-vingerafdruk behuizing | |
| Display op deur | |
| Flexibele deurinrichting | |
| Kleur | RVS |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Met eierrekje | |
| Model | AKV6178RVS |
| Product gewicht | 89 kg |
| Snoerlengte | 2 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Impact 83, NL-6921 RZ Duiven, THE NETHERLANDS |
| Fabrikant Naam | ATAG Nederland B.V. |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Aantal groentelade | 2 |
| Aantal plateaus | 4 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Veiligheidsglas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 347 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden |
| Aantal temperatuurzones in koelruimte | 1 |
| Bediening | Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 8 uur |
| CE markering | Zichtbaar |
| Door-in-Door systeem | |
| Geluidsniveauklasse | C |
| Geurfilter | |
| Ingebouwde wijnkoelkast | |
| Opbouw Amerikaanse koelkast | 2 deuren |
| Open deur alarm | |
| Taal handleiding | DuitsEngelsFransNederlands |
| Vakantiemodus | |
| Verpakking breedte | 975 mm |
| Verpakking hoogte | 1910 mm |
| Verpakking lengte | 679 mm |
| Verpakkingsgewicht | 105 kg |
| Verpakkingsinhoud | Amerikaanse koelkast, eierrekje, ijsblokjes houder, stelpoten, handleiding. |
| Vriezer instelbaar als koelruimte | |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| EAN | 8715393415349 |
| Merk | ETNA |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20017391 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal freeze vakken | 6 |
| Dooiwaterafvoer | Y |
| Invriescapaciteit | 12 Kg/24h |
| No frost modus | No Frost |
| Positie vriesvak | Links |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 197 l |