Laagste prijs bekijken?
Liebherr CUele 3331-26 Koel-vriescombinatie Zilver
X
SmartFrostMet SmartFrost wordt de rijpvorming in het interieur en op de levensmiddelen sterk verminderd. Hierdoor is ontdooien zelden nodig. De binnenwanden zijn glad en daardoor eenvoudig te reinigen. De ingeschuimde, omwikkelde verdamper zorgt voor een gelijkmatige koeling en een laag energieverbr...
SmartFrostMet SmartFrost wordt de rijpvorming in het interieur en op de levensmiddelen sterk verminderd. Hierdoor is ontdooien zelden nodig. De binnenwanden zijn glad en daardoor eenvoudig te reinigen. De ingeschuimde, omwikkelde verdamper zorgt voor een gelijkmatige koeling en een laag energieverbruik.FlessendraagroosterVoor het bewaren van dranken biedt het flessendraagrooster een evenzo praktische als fraai gevormde oplossing. Hierop kunnen flessen ruimtebesparend worden bewaard.FrostSafeBij FrostSafe zijn de extra hoge en uitneembare schuifladen rondom gesloten. Daardoor kan kou niet zo snel ontsnappen wanneer het apparaat wordt geopend. De transparante voorzijde van de laden waarborgt een optimaal overzicht over de ingevroren levensmiddelen.VarioSpaceBij alle diepvrieskasten met NoFrost en SmartFrost kunnen de schuifladen en de daaronder liggende glazen tussenbodems comfortabel worden uitgenomen.Zo ontstaat VarioSpace – het praktische systeem voor extra opbergruimte, zodat zelfs voor grotere ingevroren levensmiddelen snel plaats is gevonden.Transparante groenteladenTransparante groenteladen bieden veel ruimte om fruit en groente overzichtelijk te bewaren. Bovendien zijn ze gemakkelijk schoon te maken.Verwisselbare deurscharnieringDe apparaten zijn in de fabriek uitgerust met een rechterdeurscharniering. Met de mogelijkheid om de deurscharniering te veranderen, kan het apparaat altijd optimaal op de standplaats worden bediend.
| Product breedte | 55 cm |
| Product hoogte | 181.20 cm |
| Product lengte | 63 cm |
| Volume in liters | 296 l |
| Aansluiting op waterleiding | |
| Deur scharnier switch mogelijkheid | |
| Dispenser | Geen dispenser |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Subnormaal (10 graden) |
| Positie deur scharnier | Rechts |
| Temperatuurinstelling | Draaiknop |
| EAN | 4016803145738 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 224 kWh |
| Waarde energielabel | E |
| Anti-vingerafdruk behuizing | |
| Display op deur | |
| Flexibele deurinrichting | |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal behuizing | Staal |
| Met eierrekje | |
| Model | Liebherr CUele 3331 001 26 Vrijstaand 296 l E Zilver |
| Product gewicht | 61 kg |
| Snoerlengte | 1.30 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | https://www.liebherr.com/en-lt/group/disclaimer/contact-5522445 |
| Fabrikant Adres | Rue Hans-Liebherr 7 1630 Bulle Switzerland |
| Fabrikant Naam | Liebherr-International AG |
| Aantal groentelade | 2 |
| Aantal plateaus | 4 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Glas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 212 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden |
| Aantal temperatuurzones in koelruimte | 2 |
| Bediening | Draaisysteem |
| Bediening via mobiele app | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 27 uur |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geluidsniveauklasse | C |
| Geurfilter | |
| Keukenapparatuur stijl | Standaard |
| Merkspecifiek kenmerk | Niet van toepassing |
| Open deur alarm | |
| Taal handleiding | NederlandsUniverseel |
| Vakantiemodus | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Verpakking breedte | 570 mm |
| Verpakking hoogte | 1860 mm |
| Verpakking lengte | 720 mm |
| Verpakkingsgewicht | 66 kg |
| Verpakkingsinhoud | Liebherr CUe 2831-26 koel-vriescombinatie |
| Vriezer instelbaar als koelruimte | |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| EAN | 4016803145738 |
| Merk | Liebherr |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 997206551 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal freeze vakken | 3 |
| Dooiwaterafvoer | N |
| Invriescapaciteit | 4 Kg/24h |
| No frost modus | Low Frost |
| Positie vriesvak | Onder |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 84 l |