Laagste prijs bekijken?
Liebherr CTele 2131-26 Koel-vriescombinatie
X
Klein maar fijnDe Liebherr CTele 2131 is een dubbeldeurs koelkast in steel-look en slechts 55 cm breed. Compact van afmetingen, maar met handige voordelen: LED verlichting, uitneembaar glasplateau in het vriesvak, kastbrede groentelade en verstelbare deurvakken.
Klein maar fijnDe Liebherr CTele 2131 is een dubbeldeurs koelkast in steel-look en slechts 55 cm breed. Compact van afmetingen, maar met handige voordelen: LED verlichting, uitneembaar glasplateau in het vriesvak, kastbrede groentelade en verstelbare deurvakken.
| Artikelnummer | 372636373 |
| EAN | 4016803145431 |
| Breedte | 55 cm |
| Deurscharnier koelkast | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar koelkast | |
| Diepte koelkasten | 63 cm |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik per jaar koelkasten | 181 kWu |
| Geluidsniveau (dB) | 37 dB |
| Hoogte | 124 cm |
| Kleur | Zilver |
| Low frost | |
| Netto inhoud (koelen) | 152 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 44 l |
| No Frost | |
| Watertoevoer | n.v.t. |
| Aansluitwaarde | 1,4 A |
| Aantal_compressoren | 1 |
| Aantal_deurvakken_voor_conserven | 2 |
| Aantal_deurvakken_voor_flessen | 1 |
| Aantal_draagplateaus | 3 |
| Aantal_draagplateaus_vriesgedeelte | 1 |
| Aantal_sterren_vriesdeel | 4 Vriesdeel |
| Aantal_temperatuurzones | 2 |
| Afwerking_draagplateau | Edelstaal |
| Apart_regelbare_koelcircuits | 1 |
| Behuizing | Staalgrijs |
| Bewaartijd_bij_storing | 17 uur |
| Breedte | 55 cm |
| Breedte_verpakking | 567 mm |
| Bruto_gewicht | 49,6 kg |
| daarvan_in_hoogte_verstelbaar | 2 |
| Deurdraairichting_te_wijzigen | |
| Deurscharniering | Rechts, wisselbaar |
| Diepte | 63 cm |
| Diepte_bij_90_geopende_deur | 112,8 cm |
| Diepte_verpakking | 711 mm |
| Display | Mechanische besturing |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik_per_24_uur | 0,5 |
| Energieverbruik_per_jaar | 181 kWh |
| Flexibel_instelbaar_interieur | |
| Frequentie | 50 Hz |
| Geluidsniveau | 37 dB(A) |
| Geluidsniveau_klasse | C |
| Glasplateaus_en_laden_verwijderbaar_bij_deuropening_90 | |
| Greep | Geïntegreerde greep |
| Hoogte | 124,1 cm |
| Hoogte_verpakking | 1294 mm |
| IJsblokjeshouder | |
| Invriescapaciteit | 2,5 kg / 24 uur |
| Kleur_deur | Steel-look |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Klimaatzone_koeldeel | Groente- en fruitlade |
| Koelmiddel | R600a |
| Korte_omschrijving_product | Dubbeldeurs koel/vrieskast |
| Lengte_aansluitsnoer | 130 cm |
| Materiaal_deurdeksel | Steel-look |
| Materiaal_deurvakken | Kunststof |
| Materiaal_draagplateau_koeldeel | Glas |
| Materiaal_draagplateau_vriesdeel | Glas |
| Materiaal_interieur | Kunststof wit |
| Model | CTele 2131 |
| Netto_gewicht | 46 kg |
| Onderdelen_interieur_geschikt_voor_vaatwasmachine | |
| Ontdooisysteem_koeldeel | Automatisch ontdooisysteem |
| Ontdooisysteem_vriesdeel | Handmatig ontdooien |
| Plaatsbaar_tegen_muur | |
| Plintventilatie | Ja, afvoer via achterzijde |
| Positie_bedieningspaneel | In interieur |
| Serie | Alpha |
| Soort_bedieningspaneel | Draaiknop |
| Soort_Design | SwingLine-Design |
| Spanning | 220-240 V ~ |
| VarioSpace | |
| Verlichting_koeldeel | LED verlichting |
| Volume_koelgedeelte | 152 l |
| Volume_totaal | 196 l |
| Volume_vriesgedeelte | 44 l |
| Voorraad | |
| Vriessysteem | Statisch |
| Vriestechniek | SmartFrost |