Laagste prijs bekijken?
Liebherr CBNsda 572i-22
X
In deze Liebherr CBNsda 572i-22 koel-vriescombinatie heb je genoeg ruimte voor de boodschappen voor 3 tot 4 personen. Achter de bovenste deur vind je het koelgedeelte. Je verdeelt hier je boter, vleeswaren en kaas over de 3 plateaus. Onder in de koelkast zitten 2 BioFresh lades. In deze vershoudzone...
In deze Liebherr CBNsda 572i-22 koel-vriescombinatie heb je genoeg ruimte voor de boodschappen voor 3 tot 4 personen. Achter de bovenste deur vind je het koelgedeelte. Je verdeelt hier je boter, vleeswaren en kaas over de 3 plateaus. Onder in de koelkast zitten 2 BioFresh lades. In deze vershoudzones is de temperatuur altijd rond de 0 graden Celsius, waardoor je je verse komkommers, tomaten, zalmmoot en biefstuk langer bewaart. Achter de onderste deur zit het vriesgedeelte. Je hebt hier dankzij de 3 vrieslades genoeg ruimte voor je favoriete pizza¿s, ijsjes en frituursnacks. Met No Frost voorkom je ijsvorming in je vriezer. Hierdoor blijven je producten langer vers en ben je geen tijd kwijt aan het ontdooien.
| Artikelnummer | 372637828 |
| EAN | 4016803129233 |
| Breedte | 60 cm |
| Deurscharnier koelkast | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar koelkast | |
| Diepte koelkasten | 68 cm |
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik per jaar koelkasten | 116 kWu |
| Geluidsniveau (dB) | 34 dB |
| Hoogte | 202 cm |
| Kleur | Grijs |
| Low frost | |
| Netto inhoud (koelen) | 258 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 103 l |
| No Frost | |
| Watertoevoer | n.v.t. |
| _0_vak | BioFresh |
| Aansluitsnoer_los_meegeleverd | |
| Aansluitwaarde | 1,4 A |
| Aansluitwaarde_in_Watt | 183 W |
| Aantal_compressoren | 1 |
| Aantal_deurvakken_voor_conserven | 2 |
| Aantal_deurvakken_voor_flessen | 1 |
| Aantal_draagplateaus | 4 |
| Aantal_sterren_vriesdeel | 4 Vriesdeel |
| Aantal_temperatuurzones | 3 |
| Aantal_vriesladen | 3 |
| Afwerking_draagplateau | Edelstaal |
| Alarm_apparaatstoring | Ja, ook instelbaar via App |
| Alarm_stroomuitval | Ja, ook instelbaar via App |
| AlarmLightAmplifier | Ja, ook instelbaar via App |
| Apart_regelbare_koelcircuits | 2 |
| Behuizing | Staalgrijs |
| Bewaartijd_bij_storing | 20 uur |
| BluPerformance | |
| BottleTimer | Ja, alleen via App |
| Breedte | 59,7 cm |
| Breedte_verpakking | 623 mm |
| Bruto_gewicht | 92,7 kg |
| CleaningMode | |
| daarvan_in_hoogte_verstelbaar | 3 |
| Deel-_en_onderschuifbaar_glasplateau | 1 |
| Deur_opent_maximaal_op | 115° |
| Deuralarm_koeldeel | Ja, ook instelbaar via App |
| Deuralarm_vriesdeel | Ja, ook instelbaar via App |
| Deurdraairichting_te_wijzigen | |
| Deurscharniering | Rechts, wisselbaar |
| Deurvakken_in_hoogte_verstelbaar | |
| Diepte | 67,5 cm |
| Diepte_verpakking | 772 mm |
| DuoCooling_apart_regelbare_koelcircuits | |
| Energieklasse | A |
| Energieverbruik_per_24_uur | 0,3 |
| Energieverbruik_per_jaar | 116 kWh |
| EnergySaver | Ja, ook instelbaar via App |
| Flesopslag | geïntegreerd flessenplateau |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| FreshAir_filter | |
| FrostSafe | rondom gesloten met transparant front |
| Geluidsniveau | 34 dB(A) |
| Geluidsniveau_klasse | B |
| Geschikt_voor_onverwarmde_ruimte | > 0°C |
| Greep | Verzonken greep |
| HolidayMode | Ja, ook instelbaar via App |
| Hoogte | 201,5 cm |
| Hoogte_verpakking | 2087 mm |
| IJsblokjeshouder | |
| Instelbereik_temperatuur_koelen | +3°C tot +9°C |
| Instelbereik_temperatuur_vriezen | -15°C tot -26°C |
| Invriescapaciteit | 10 kg / 24 uur |
| Kleur_deur | Edelstaal |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Koelmiddel | R600a |
| Korte_omschrijving_product | NoFrost koel/vriescombinatie edelstaal front met BioFresh |
| Ladensysteem_koeldeel | telescopisch gedeeltelijk uittrekbaar |
| Ladensysteem_vriesdeel | zonder uittreksysteem (met glasplateaus) |
| Lengte_aansluitsnoer | 200 cm |
| Luchtvochtigheid_regelbaar | Luchtvochtigheid regelbaar in 1 lade |
| Materiaal_achterwand | Kunststof |
| Materiaal_deurdeksel | Edelstaal |
| Materiaal_deurvakken | Kunststof |
| Materiaal_draagplateau_koeldeel | Glas |
| Materiaal_draagplateau_vriesdeel | Glas |
| Materiaal_interieur | Kunststof wit |
| Model | CBNsda 572i |
| Netto_gewicht | 87,1 kg |
| NightMode | Ja, alleen via App |
| NoFrost | |
| Ontdooisysteem_koeldeel | Automatisch ontdooisysteem |
| Ontdooisysteem_vriesdeel | Automatisch ontdooisysteem |
| PartyMode | Ja, ook instelbaar via App |
| Plaatsbaar_tegen_muur | |
| Plintventilatie | Ja, afvoer via achterzijde |
| Positie_bedieningspaneel | Achter de deur |
| SabbatMode | Ja, ook instelbaar via App |
| Schermbeveiliging | |
| Serie | Beta |
| Soort_bedieningspaneel | Tiptoets |
| Spanning | 220-240 V ~ |
| SuperCool_automaat_met_resttijd-weergave | Ja, ook instelbaar via App |
| SuperFrost_hoeveelheidgestuurd | Ja, ook instelbaar via App |
| Temperatuuraanduiding | Werkelijke temperatuur in cijfers |
| Temperatuuralarm_vriesdeel | Ja, ook instelbaar via App |
| Transportgrepen | voor en achter |
| Transportwieltjes_achter | |
| Uitvoering | Plus |
| VarioSpace | |
| Verlichting_koeldeel | LED plafondverlichting |
| Verwisselbaar_deurrubber | |
| Volume_koelgedeelte | 258 l |
| Volume_totaal | 360 l |
| Volume_vriesgedeelte | 103 l |
| Voorraad |