Laagste prijs bekijken?
LG GSLE91EVAC
X
Je bewaart een grote hoeveelheid boodschappen voor 5 personen of meer energiezuinig met de LG GSLE91EVAC Amerikaanse koelkast. Dankzij energieklasse C bespaar je tot wel € 936,- aan energie over de levensduur. Achter de rechterdeur vind je het koelgedeelte met een speciale vershoudzone. Op de platea...
Je bewaart een grote hoeveelheid boodschappen voor 5 personen of meer energiezuinig met de LG GSLE91EVAC Amerikaanse koelkast. Dankzij energieklasse C bespaar je tot wel € 936,- aan energie over de levensduur. Achter de rechterdeur vind je het koelgedeelte met een speciale vershoudzone. Op de plateaus bewaar je al je yoghurt, hapjes en bakjes gehakt. Onderin vind je 2 groentelades voor al je paprika's, broccoli en courgettes. De Fresh Converter lade stel je zelf in. Zo blijft je verse groente, vlees of vis langer goed. Aan de linkerkant zit het vriesgedeelte. Hier verdeel je je ijsjes, pizza's en broden over 4 verschillende plateaus en 2 vrieslades. In de deur zit de water- en ijsdispenser. Zo tap jij altijd een glas ijskoud water.
| Product breedte | 92.50 cm |
| Product hoogte | 179 cm |
| Product lengte | 73.50 cm |
| Volume in liters | 628 l |
| Aansluiting op waterleiding | |
| Afneembare waterreservoir | |
| Dispenser | Water- en ijsdispenser |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Maximal Optimal Ambient Temperature | Tropisch (43°) |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Normaal (16 graden) |
| Reparatie type | On-site repair |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 10 jaar garantie op de LG Smart Inverter Compressor™ |
| Weergave binnentemperatuur |
| EAN | 8806096031445 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 224 kWh |
| Waarde energielabel | C |
| Anti-vingerafdruk behuizing | |
| Display op deur | |
| Flexibele deurinrichting | |
| Kleur | Essence Zwart Staal |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Met eierrekje | |
| Model | LG GSLE91EVAC amerikaanse koelkast Vrijstaand 628 l C Zwart |
| Product gewicht | 135 kg |
| Snoerlengte | 2 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, Eschborn, 65760 Duitsland |
| Fabrikant Naam | LG Electronics Inc |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | Juli |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Aantal groentelade | 2 |
| Aantal plateaus | 4 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Gehard glas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 407 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| App werkt op besturingssyteem | AndroidiOS |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Informatie niet beschikbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Aantal temperatuurzones in koelruimte | 1 |
| Bediening | Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 2 uur |
| Camera binnenin | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Door-in-Door systeem | |
| Geluidsniveauklasse | B |
| Geurfilter | |
| Ingebouwde wijnkoelkast | |
| Opbouw Amerikaanse koelkast | 2 deuren |
| Open deur alarm | |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Vakantiemodus | |
| Verpakking breedte | 970 mm |
| Verpakking hoogte | 1890 mm |
| Verpakking lengte | 770 mm |
| Verpakkingsgewicht | 145 kg |
| Verpakkingsinhoud | Amerikaanse koelkast, handleiding, moersleutel, garantieinformatie, energielabel |
| Vriezer instelbaar als koelruimte | |
| WIFI |
| EAN | 8806096031445 |
| Merk | LG |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GSLE91EVAC |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal freeze vakken | 6 |
| Dooiwaterafvoer | Y |
| Invriescapaciteit | 12 Kg/24h |
| No frost modus | No Frost |
| Positie vriesvak | Links |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 221 l |