Laagste prijs bekijken?
LG GSLC40PYPE Amerikaanse koelkast
X
Met de LG GSLC40PYPE Amerikaanse koelkast haal je een ruime en stijlvolle koelkast in huis. Deze koelkast heeft een inhoud van 638 liter, wat perfect is voor grote gezinnen of mensen die extra opslagruimte nodig hebben. Dankzij het strakke ontwerp en de handige functies zoals een ijsblokjes- en crus...
Met de LG GSLC40PYPE Amerikaanse koelkast haal je een ruime en stijlvolle koelkast in huis. Deze koelkast heeft een inhoud van 638 liter, wat perfect is voor grote gezinnen of mensen die extra opslagruimte nodig hebben. Dankzij het strakke ontwerp en de handige functies zoals een ijsblokjes- en crushed ijsdispenser, maak je het jezelf nog makkelijker in de keuken. Bovendien zorgt de LINEAR Cooling™-technologie ervoor dat je eten langer vers blijft door de temperatuur optimaal te regelen.
De LG GSLC40PYPE is niet alleen praktisch, maar ook stijlvol met zijn Prime Zilveren afwerking en moderne pocket spray handgrepen. Met de Multi-Air Flow™-technologie blijft de temperatuur overal in de koelkast gelijk, wat ideaal is om je groente en fruit vers te houden in de groentelades. De glazen legplateaus zijn stevig en gemakkelijk schoon te maken, terwijl de deurmanden zorgen voor extra opbergruimte.
Met de Smart Diagnosis™-functie kan je eenvoudig problemen opsporen via je smartphone, zodat je snel hulp krijgt als er iets niet goed werkt. Bovendien biedt de Express Freeze-functie de mogelijkheid om snel je producten in te vriezen na een grote boodschappenronde.
| Product breedte | 91.30 cm |
| Product hoogte | 179 cm |
| Product lengte | 73.50 cm |
| Volume in liters | 638 l |
| Aansluiting op waterleiding | |
| Afneembare waterreservoir | |
| Dispenser | Water- en ijsdispenser |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| Maximal Optimal Ambient Temperature | Tropisch (43°) |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Normaal (16 graden) |
| Reparatie type | On-site repair |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Bij onverantwoord gebruik |
| Weergave binnentemperatuur |
| EAN | 8806096031384 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 347 kWh |
| Waarde energielabel | E |
| Anti-vingerafdruk behuizing | |
| Display op deur | |
| Flexibele deurinrichting | |
| Kleur | Silver |
| Materiaal behuizing | RVS |
| Met eierrekje | |
| Model | LG GSLC40PYPE amerikaanse koelkast Vrijstaand 638 l Zilver |
| Product gewicht | 105 kg |
| Snoerlengte | 1.90 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, Eschborn, 65760 Duitsland |
| Fabrikant Naam | LG Electronics Inc |
| Aantal groentelade | 2 |
| Aantal plateaus | 6 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Gehard glas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 638 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Bluetooth vereist | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Wifi vereist |
| Aantal temperatuurzones in koelruimte | 2 |
| Bediening | Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 2 uur |
| CE markering | Zichtbaar |
| Door-in-Door systeem | |
| Geluidsniveauklasse | C |
| Geurfilter | |
| Ingebouwde wijnkoelkast | |
| Opbouw Amerikaanse koelkast | 2 deuren |
| Open deur alarm | |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Vakantiemodus | |
| Verpakking breedte | 972 mm |
| Verpakking hoogte | 1891 mm |
| Verpakking lengte | 770 mm |
| Verpakkingsgewicht | 115 kg |
| Verpakkingsinhoud | Water filter |
| Vriezer instelbaar als koelruimte | |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| EAN | 8806096031384 |
| Merk | LG |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GSLC40PYPE.APYQEUR |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal freeze vakken | 4 |
| Dooiwaterafvoer | Y |
| Invriescapaciteit | 12 Kg/24h |
| No frost modus | No Frost |
| Positie vriesvak | Links |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 221 l |