Levert gelijkmatige en snelle versheid DoorCooling+™ maakt het mogelijk om sneller en gelijkmatiger naar de deurzijden te koelen. Dit zorgt niet alleen dat drankjes koeler blijven met speciale luchtopeningen, maar zorgt ook dat voedsel in elk gedeelte van de koelkast net zo vers blijft. Verser en...
Levert gelijkmatige en snelle versheid
DoorCooling+™ maakt het mogelijk om sneller en gelijkmatiger naar de deurzijden te koelen. Dit zorgt niet alleen dat drankjes koeler blijven met speciale luchtopeningen, maar zorgt ook dat voedsel in elk gedeelte van de koelkast net zo vers blijft.
Verser en eenvoudiger met Multi Air Flow
Total No Frost behoudt versheid met Multi Air Flow in elke hoek. Niet meer handmatig bevroren gedeeltes te verwijderen.
Verser en eenvoudiger met Multi Air Flow
Total No Frost behoudt versheid met Multi Air Flow in elke hoek. Niet meer handmatig bevroren gedeeltes te verwijderen.
Efficiënte koeling en energiegebruik
Smart Inverter Compressor™ past de motorsnelheid voor efficiënte koeling die tegelijkertijd energieverbruik vermindert en langdurige prestaties waarborgt met een garantie van 10 jaar.
| Product breedte | 59.50 cm |
| Product hoogte | 203 cm |
| Product lengte | 59 cm |
| Volume in liters | 387 l |
| Aansluiting op waterleiding | |
| Afneembare waterreservoir | |
| Dispenser | Geen dispenser |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 33 dB |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Normaal (16 graden) |
| Positie deur scharnier | Rechts |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| Weergave binnentemperatuur |
| EAN | 8806096047170 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 138 kWh |
| Waarde energielabel | B |
| Anti-vingerafdruk behuizing | |
| Display op deur | |
| Flexibele deurinrichting | |
| Kleur | Zwart |
| Met eierrekje | |
| Model | GBV22NCBEP |
| Product gewicht | 60 kg |
| Snoerlengte | 1.50 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, Eschborn, 65760 Duitsland |
| Fabrikant Naam | LG Electronics Inc |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Aantal groentelade | 2 |
| Aantal plateaus | 4 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Glas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 277 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| App werkt op besturingssyteem | AndroidiOS |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo |
| Wifi vereist | Ja, met bijzondere eisen, zie productinfo |
| Aantal temperatuurzones in koelruimte | 2 |
| Bediening | DraaisysteemBediening via wifi |
| Bediening via mobiele app | |
| Camera binnenin | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geluidsniveauklasse | B |
| Geurfilter | |
| Keukenapparatuur stijl | Modern |
| Merkspecifiek kenmerk | Niet van toepassing |
| Open deur alarm | |
| Smart Home Platform | SmartThings |
| Taal handleiding | NederlandsDuitsEngelsFransUniverseel |
| Vakantiemodus | |
| Verpakking breedte | 600 mm |
| Verpakking hoogte | 2100 mm |
| Verpakking lengte | 600 mm |
| Verpakkingsgewicht | 50 kg |
| Verpakkingsinhoud | Koelkast en vriezer |
| Vriezer instelbaar als koelruimte | |
| WIFI |
| EAN | 8806096047170 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | GBV22NCBEP |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal freeze vakken | 3 |
| Dooiwaterafvoer | Y |
| No frost modus | No Frost |
| Positie vriesvak | Onder |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 110 l |