Laagste prijs bekijken?
Hisense RS3P558NEFD Amerikaanse koelkast Zwart
X
De Hisense RS3P558NEFD biedt veel koel- en vriesruimte in side-by-side indeling met functies die dagelijkse opslag overzichtelijk en constant gekoeld houden. Met 544 liter inhoud verdeel je eenvoudig alles over brede legplateaus, deurvakken en een grote vriessectie. Het XXL-deurvak en de brede scha...
De Hisense RS3P558NEFD biedt veel koel- en vriesruimte in side-by-side indeling met functies die dagelijkse opslag overzichtelijk en constant gekoeld houden.
Met 544 liter inhoud verdeel je eenvoudig alles over brede legplateaus, deurvakken en een grote vriessectie. Het XXL-deurvak en de brede schappen helpen om hoge flessen en grotere verpakkingen netjes op te bergen.
Total No Frost circuleert koude lucht zodat er geen rijp opbouwt. Daardoor blijven verpakkingen zichtbaar en blijven lades soepel bewegen, terwijl het energieverbruik voorspelbaar blijft.
De inverter past het vermogen aan op de gevraagde koeling. Dit houdt de temperatuur stabieler bij schommelingen, zoals bij het openen van de deuren of het inladen van nieuwe etenswaren.
Na het vullen verlaag je tijdelijk de koelkasttemperatuur zodat producten sneller de juiste bewaartemperatuur bereiken. Handig na de weekboodschappen of voor gekoelde dranken.
De Multi-use flessenplank houdt flessen op hun plek en maakt ruimte vrij in de deur. Digitale temperatuursensoren en een deuralarm helpen om de opslagcondities constant en veilig te houden.
Productinformatieblad - pdf
| Product breedte | 61.50 cm |
| Product hoogte | 178.60 cm |
| Product lengte | 91.10 cm |
| Volume in liters | 544 l |
| Aansluiting op waterleiding | |
| Afneembare waterreservoir | |
| Dispenser | Geen dispenser |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Maximal Optimal Ambient Temperature | Tropisch (43°) |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Subnormaal (10 graden) |
| Reparatie type | On-site repair |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| Weergave binnentemperatuur |
| EAN | 6921727096296 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 254 kWh |
| Waarde energielabel | D |
| Display op deur | |
| Flexibele deurinrichting | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Met eierrekje | |
| Model | Hisense RS3P558NEFD amerikaanse koelkast Vrijstaand 544 l Zwart |
| Product gewicht | 89 kg |
| Snoerlengte | 2 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Impact 83, NL-6921 RZ Duiven, THE NETHERLANDS |
| Fabrikant Naam | ATAG Benelux |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Aantal groentelade | 2 |
| Aantal plateaus | 4 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Veiligheidsglas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 347 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Aantal temperatuurzones in koelruimte | 1 |
| Bediening | Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 6 uur |
| Camera binnenin | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Door-in-Door systeem | |
| Geluidsniveauklasse | C |
| Geurfilter | |
| Ingebouwde wijnkoelkast | |
| Opbouw Amerikaanse koelkast | 2 deuren |
| Open deur alarm | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Vakantiemodus | |
| Verpakking breedte | 975 mm |
| Verpakking hoogte | 1860 mm |
| Verpakking lengte | 679 mm |
| Verpakkingsgewicht | 98 kg |
| Verpakkingsinhoud | Koelkast, stelpoten, eierrekje, ijsblokjeshouder, handleiding |
| Vriezer instelbaar als koelruimte | |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| EAN | 6921727096296 |
| Merk | Hisense |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20017284 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal freeze vakken | 6 |
| Dooiwaterafvoer | Y |
| Invriescapaciteit | 12 Kg/24h |
| No frost modus | No Frost |
| Positie vriesvak | Links |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 197 l |