Laagste prijs bekijken?
Frilec BONNSBS-666-HCF-040EDI Amerikaanse koelkast Grijs
X
Deze Amerikaanse koelkast is bij uitstek ideaal om in de keuken te plaatsen, want met een diepte van 66 cm is het mogelijk om deze dicht bij het aanrecht te plaatsen. Het koelgedeelte heeft een ruime netto inhoud van 344 liter en is voorzien van een viertal glazen legplanken, die ieder verstelbaar z...
Deze Amerikaanse koelkast is bij uitstek ideaal om in de keuken te plaatsen, want met een diepte van 66 cm is het mogelijk om deze dicht bij het aanrecht te plaatsen. Het koelgedeelte heeft een ruime netto inhoud van 344 liter en is voorzien van een viertal glazen legplanken, die ieder verstelbaar zijn. Daarnaast beschikt de kast over 3 deurvakken en 2 groenteladen. Het vriesgedeelte heeft een inhoud van maar liefst 169 liter en is voorzien van 3 handige glazen legplateau's en 2 vriesladen.
De BONNSBS-666-HCF-040EDI is voorzien van Total No-Frost koeltechnologie, gebaseerd op een dubbele luchtventilatie en elektronisch gecontroleerde verdamper. Hierdoor hou je het voedsel vers en behoud je de smaak beter. Ook handmatig ontdooien is hierdoor verleden tijd.
De BONNSBS-666-HCF-040EDI is gemakkelijk te controleren aan de hand van de display die op de linkerdeur is gevestigd. Hierop lees je ook de temperaturen in zowel het koel- als het vriesgedeelte af. Onderaan de display vindt u de ijsblokjesmaker / waterkoeler met tap. Deze is aangesloten op een vaste wateraansluiting.
Het koelgedeelte van de BONNSBS-666-HCF-040EDI heeft dus een ruime netto inhoud van 344 liter en is voorzien van een viertal glazen legplanken, die ieder verstelbaar zijn. Deze steek je eenvoudig op verschillende hoogtes in zodat ook grote flessen of pannen koud gezet kunnen worden. De deur is voorzien van 4 handige deurbakken, waardoor je bijvoorbeeld handig je flessen kunt opbergen en op andere plekken ruimte bespaart. Daarnaast heeft het koelgedeelte 2 groenteladen waarmee je de versheid van deze producten optimaal kan behouden.
Het vriesgedeelte heeft daarentegen een inhoud van maar liefst 169 liter en is eveneens voorzien van 3 handige glazen legplateau's (3 verstelbaar) en 2 vriesladen. Hierin kun je al je in te vriezen levensmiddelen makkelijk ordenen. Ook is de deur van het vriesgedeelte voorzien van 2 praktische deurbakken, zodat je de gehele vriesruimte optimaal kan benutten.
Al uw boodschappen vind je snel terug dankzij de LED-binnenverlichting en de doorzichtige, glazen plateaus. Door al deze ruimte kan je al je spullen kwijt, waardoor je uiteindelijk minder vaak naar de winkel hoeft en dus meer tijd overhoudt voor andere bezigheden. Ook in het vriesgedeelte zorgt de binnenverlichting voor een goed zicht.
Het apparaat is luxe afgewerkt en heeft een prachtige, donkere Inox-kleur. De deuren zijn voorzien van RVS handgrepen.
Het apparaat is voorzien van een nauwkeurig en geavanceerd digitaal display op de deur om u controle te beiden over de temperatuur in zowel het koel- als het vriesgedeelte, en biedt tevens verschillende functies om uw voedsel op de perfecte manier te bewaren. Dankzij de ijsmachine kunt u kiezen uit; Ice cubes, Ice crushing of Ice water.
De SUPER freeze functie helpt om uw goederen snel en veilig in te vriezen zodat voedingsstoffen, vitamines, smaak en uiterlijk optimaal bewaard blijven.
De positie sensor houdt in de gaten of er een deur open staat. Zodra de deur van het koel- of vriesgedeelte langer dan 60 seconden open blijft staan, zal een vriendelijk alarm af gaan om u er op te wijzen om deze dicht te doen.
Standaard in Europa ontvang je 2 jaar fabrieksgarantie, wij vullen daar graag kosteloos drie jaar extra garantie aan toe op een Frilec product! Dit is een extra zekerheid voor jou als consument. Als er in die vijf jaar iets misgaat door een fabricagefout, wordt het onder garantie hersteld of vervangen. Kies je voor Frilec, dan kies je voor producten met extra garantie en geniet je niet alleen van kwaliteit, maar ook van zorgeloosheid op je aankoop.
| Product breedte | 90 cm |
| Product hoogte | 177 cm |
| Product lengte | 66 cm |
| Volume in liters | 513 l |
| Aansluiting op waterleiding | |
| Afneembare waterreservoir | |
| Dispenser | Water- en ijsdispenser |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Maximal Optimal Ambient Temperature | Subtropisch (38°) |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Subnormaal (10 graden) |
| Reparatie type | On-site repair |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Zie voorwaarden |
| Weergave binnentemperatuur |
| EAN | 8717202123865 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 306 kWh |
| Waarde energielabel | E |
| Anti-vingerafdruk behuizing | |
| Display op deur | |
| Flexibele deurinrichting | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Met eierrekje | |
| Model | BONNSBS-666-HCF-040EDI |
| Product gewicht | 93 kg |
| Snoerlengte | 1.50 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | https://frilec.nl/ |
| Fabrikant Adres | Gildenstraat 4B, Gildenstraat 4A, 3861 RG Nijkerk |
| Fabrikant Naam | Domest Multibrand Sales & Services |
| Aantal groentelade | 2 |
| Aantal plateaus | 8 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Veiligheidsglas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 344 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met apparaten in het ecosysteem van fabrikant |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Bediening | Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 8 uur |
| Camera binnenin | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Door-in-Door systeem | |
| Geluidsniveauklasse | C |
| Geurfilter | |
| Ingebouwde wijnkoelkast | |
| Opbouw Amerikaanse koelkast | 2 deuren |
| Open deur alarm | |
| Smart Home Platform | Geen platform |
| Taal handleiding | FransNederlandsDuitsEngels |
| Vakantiemodus | |
| Verpakking breedte | 980 mm |
| Verpakking hoogte | 1860 mm |
| Verpakking lengte | 760 mm |
| Verpakkingsgewicht | 102 kg |
| Verpakkingsinhoud | BONNSBS-666-HCF-040EDI, handleiding |
| Vriezer instelbaar als koelruimte | |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| EAN | 8717202123865 |
| Merk | Frilec |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BONNSBS-666-HCF-040EDI |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal freeze vakken | 2 |
| Dooiwaterafvoer | Y |
| Invriescapaciteit | 12 |
| No frost modus | No Frost |
| Positie vriesvak | Links |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 169 l |