Laagste prijs bekijken?
Frilec BONN375-V-HE-040CDI Koel-vriescombinatie Grijs
X
De nieuwe, strak ontworpen Frilec BONN375-V-HE-040CDI vrijstaande koeler heeft een tijdloze stijl die perfect past in iedere ruimte in uw huis. Belangrijkste voordelen van deze Frilec BONN375-V-HE-040CDI : Beschikt over energielabel C. Biedt 359 liter aan inhoud. Heeft vier glazen legplanken, hierv...
De nieuwe, strak ontworpen Frilec BONN375-V-HE-040CDI vrijstaande koeler heeft een tijdloze stijl die perfect past in iedere ruimte in uw huis.
De BONN375-V-HE-040CDI is luxe afgewerkt. Door z'n zwarte roestvrij stalen kleurige buitenzijde met een mooie RVS handgreep zal deze in geen enkel vertrek in uw woning misstaan.
Hij presteert krachtig en beschikt over milieuvriendelijke functies waardoor er aanzienlijk minder energie verbruikt wordt en u dus bijdraagt aan het milieu en ook nog eens geld bespaart. De draairichting is aanpasbaar.
Standaard in Europa ontvang je 2 jaar fabrieksgarantie, wij vullen daar graag kosteloos drie jaar extra garantie aan toe op een Frilec product! Dit is een extra zekerheid voor jou als consument. Als er in die vijf jaar iets misgaat door een fabricagefout, wordt het onder garantie hersteld of vervangen. Kies je voor Frilec, dan kies je voor producten met extra garantie en geniet je niet alleen van kwaliteit, maar ook van zorgeloosheid op je aankoop.
| Inclusief vriesvak | |
| Product breedte | 60 cm |
| Product hoogte | 185 cm |
| Product lengte | 66 cm |
| Volume in liters | 359 l |
| Deur scharnier switch mogelijkheid | |
| Dispenser | Geen dispenser |
| Fabrieksgarantie termijn | 5 jaar |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Maximal Optimal Ambient Temperature | Subtropisch (38°) |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Subnormaal (10 graden) |
| Positie deur scharnier | Rechts |
| Reparatie type | On-site repair |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | https://domest.nl/nl/Garantievoorwaarden |
| Weergave binnentemperatuur |
| EAN | 8717202127474 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 88 kWh |
| Waarde energielabel | C |
| Anti-vingerafdruk behuizing | |
| Display op deur | |
| Flexibele deurinrichting | |
| Kleur | Donker Inox |
| Materiaal behuizing | RVS |
| Met eierrekje | |
| Model | BONN375-V-HE-040CDI |
| Product gewicht | 70 kg |
| Snoerlengte | 1 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | https://frilec.nl/ |
| Fabrikant Adres | Gildenstraat 4B, Gildenstraat 4A, 3861 RG Nijkerk |
| Fabrikant Naam | Domest Multibrand Sales & Services |
| Aantal groentelade | 3 |
| Aantal plateaus | 3 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Gehard glas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 359 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Aantal temperatuurzones in koelruimte | 1 |
| Bediening | Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 0 uur |
| Camera binnenin | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geluidsniveauklasse | C |
| Geurfilter | |
| Keukenapparatuur stijl | Modern |
| Open deur alarm | |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| Vakantiemodus | |
| Verpakking breedte | 640 mm |
| Verpakking hoogte | 1931 mm |
| Verpakking lengte | 690 mm |
| Verpakkingsgewicht | 77 kg |
| Verpakkingsinhoud | BONN375-V-HE-040CDI, handleiding, handgreep. |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| EAN | 8717202127474 |
| Merk | Frilec |
| MPN (Manufacturer Part Number) | BONN375-V-HE-040CDI |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 95 l |