Laagste prijs bekijken?
ETNA KKD8178C
X
De ETNA KKD8178C is een inbouwkoelkast van 178 cm hoog die volledig is gericht op het vers bewaren van boodschappen. Dankzij slimme koeltechnologie, een overzichtelijke indeling en energielabel C is dit model een ideale keuze voor wie bewust met energie omgaat én het maximale uit zijn verse producte...
De ETNA KKD8178C is een inbouwkoelkast van 178 cm hoog die volledig is gericht op het vers bewaren van boodschappen. Dankzij slimme koeltechnologie, een overzichtelijke indeling en energielabel C is dit model een ideale keuze voor wie bewust met energie omgaat én het maximale uit zijn verse producten wil halen.
Versbehoud in de 0 °C-boxCentraal in deze koelkast staat de speciale 0 °C-box. Dit compartiment is perfect om vlees, vis en andere gevoelige ingrediënten langer vers te houden. Doordat de temperatuur hier net boven het vriespunt ligt, blijven structuur, smaak en voedingsstoffen optimaal behouden. Zo blijven je producten langer vers.
Gelijkmatige koelingDe Multi Air Flow-technologie zorgt voor een gelijkmatige luchtcirculatie door de hele koelkast. Alle rekken en plateaus blijven daardoor op een constante temperatuur, zodat jouw producten overal de juiste koeling krijgen. De Metal Tech Cooling-achterwand verdeelt de koude lucht efficiënt en helpt de temperatuur snel te herstellen zodra de deur wordt geopend.
Slim en verbondenVia de ConnectLife-app heb je altijd inzicht in de instellingen van de koelkast. Pas eenvoudig de temperatuur aan, ontvang meldingen op je smartphone en weet zeker dat je producten onder de beste omstandigheden worden bewaard.
Specificaties van de KKD8178C inbouw koelkast:
| Inclusief vriesvak | |
| Product breedte | 54 cm |
| Product hoogte | 177.20 cm |
| Product lengte | 54.50 cm |
| Volume in liters | 300 l |
| Deur scharnier switch mogelijkheid | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 34 dB |
| Maximal Optimal Ambient Temperature | Tropisch (43°) |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Subnormaal (10 graden) |
| Positie deur scharnier | Rechts |
| Reparatie type | On-site repair |
| Scharniersysteem | Deur-op-deur |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Standaard krijg je bij ETNA 2 jaar fabrieksgarantie, maar registreer jij je apparaat dan kan je daarna 3 jaar gebruik maken van Garantie Plus |
| Weergave binnentemperatuur |
| EAN | 8715393410436 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 86 kWh |
| Waarde energielabel | C |
| Flexibele deurinrichting | |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Met eierrekje | |
| Model | ETNA KKD8178C - Koelkast - Energielabel C - 34dB (A) - Metal Tech Cooling - Multi-Air Flow - 0° Fresh Box - Super Cool - 300 Liter |
| Product gewicht | 69 kg |
| Snoerlengte | 2 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Impact 83, NL-6921 RZ Duiven, THE NETHERLANDS |
| Fabrikant Naam | ATAG Benelux |
| Introductiejaar | 2025 |
| Introductiemaand | September |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Aantal groentelade | 2 |
| Aantal plateaus | 4 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Veiligheidsglas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 300 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Aantal temperatuurzones in koelruimte | 2 |
| Bediening via mobiele app | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geluidsniveauklasse | B |
| Geurfilter | |
| Nis breedte | 56 cm |
| Nis diepte | 56 cm |
| Nis hoogte | 178 cm |
| Open deur alarm | |
| Smart Home Platform | Connectlife |
| Taal handleiding | Universeel |
| Vakantiemodus | |
| Verpakking breedte | 585 mm |
| Verpakking hoogte | 1878 mm |
| Verpakking lengte | 585 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4 kg |
| Verpakkingsinhoud | Koelkast, eierrekje, installatieset, handleiding |
| EAN | 8715393410436 |
| Merk | ETNA |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20016795 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |