Laagste prijs bekijken?
Etna KCD8194ENF Inbouw koel-vriescombinatie
X
De Etna KCD8194ENF is een inbouw koel‑vriescombinatie met een extra hoog ontwerp en slimme technologieën voor efficiënte koeling en langdurige versheid van etenswaren. Met een totale netto inhoud van 291 liter biedt deze koel‑vriescombinatie veel ruimte voor zowel koel- als vriesproducten. Het koel...
De Etna KCD8194ENF is een inbouw koel‑vriescombinatie met een extra hoog ontwerp en slimme technologieën voor efficiënte koeling en langdurige versheid van etenswaren.
Met een totale netto inhoud van 291 liter biedt deze koel‑vriescombinatie veel ruimte voor zowel koel- als vriesproducten. Het koelgedeelte beschikt over meerdere legplateaus van veiligheidsglas, een groentelade met vochtigheidsregeling en een vershoudzone. Het vriesgedeelte bestaat uit drie transparante laden.
De KCD8194ENF maakt gebruik van het MultiFlow 360° luchtcirculatiesysteem dat zorgt voor een constante temperatuur in het hele koelgedeelte. Dankzij de SuperCool- en SuperFreeze-functies worden nieuw geplaatste producten snel op temperatuur gebracht, wat bijdraagt aan het behoud van smaak en textuur.
Het apparaat is uitgerust met een overzichtelijk LED-display en elektronische temperatuurregeling. Met de ConnectLife app kun je op afstand instellingen aanpassen en meldingen ontvangen over bijvoorbeeld een openstaande deur of temperatuurveranderingen.
De KCD8194ENF heeft een hoogte van 194 cm en is geschikt voor inbouw met een deur-op-deur bevestigingssysteem. De draairichting van de deuren is verwisselbaar en het apparaat past in een standaard nismaten voor hoge inbouwkoelkasten.
Met een energieklasse E en een jaarlijks verbruik van 234 kWh combineert deze koel-vriescombinatie prestaties met redelijke efficiëntie. Het lage geluidsniveau van 35 dB maakt het toestel bijzonder geschikt voor open keukens.
Productinformatieblad - pdf
| Product breedte | 54 cm |
| Product hoogte | 193.20 cm |
| Product lengte | 54.50 cm |
| Volume in liters | 284 l |
| Deur scharnier switch mogelijkheid | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Maximal Optimal Ambient Temperature | Tropisch (43°) |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Subnormaal (10 graden) |
| Positie deur scharnier | Rechts |
| Reparatie type | On-site repair |
| Scharniersysteem | Deur-op-deur |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Standaard krijg je bij ETNA 2 jaar fabrieksgarantie, maar registreer jij je apparaat dan kan je daarna 3 jaar gebruik maken van Garantie Plus |
| Weergave binnentemperatuur |
| EAN | 8715393410375 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 235 kWh |
| Waarde energielabel | E |
| Flexibele deurinrichting | |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Met eierrekje | |
| Model | ETNA KCD8194ENF - koel-vriescombinatie - Energielabel E - 35 dB (A) - Metal Tech Cooling - No Frost - Multi-Air Flow - CoolFresh - SmartZone - Super Cool - Fast Freeze - 284 Liter |
| Product gewicht | 63 kg |
| Snoerlengte | 2 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Impact 83, NL-6921 RZ Duiven, THE NETHERLANDS |
| Fabrikant Naam | ATAG Benelux |
| Introductiejaar | 2024 |
| Introductiemaand | September |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 24 maanden na introductiedatum |
| Aantal groentelade | 1 |
| Aantal plateaus | 4 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Veiligheidsglas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 208 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| App werkt op besturingssyteem | AndroidiOS |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Met meerdere apparaten, bekijk details in de productinformatie |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Ja, bij aanmaken van account bij app |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Wifi vereist |
| Aantal temperatuurzones in koelruimte | 1 |
| Bediening via mobiele app | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geluidsniveauklasse | B |
| Nis breedte | 56 cm |
| Nis diepte | 56 cm |
| Nis hoogte | 194 cm |
| Open deur alarm | |
| Smart Home Platform | Connectlife |
| Taal handleiding | Universeel |
| Vakantiemodus | |
| Verpakking breedte | 585 mm |
| Verpakking hoogte | 2038 mm |
| Verpakking lengte | 585 mm |
| Verpakkingsgewicht | 4.50 kg |
| Verpakkingsinhoud | Koel-vriescombinatie, eierrekje, ijsblokjeshouder, installatieset, handleiding |
| EAN | 8715393410375 |
| Merk | ETNA |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 20016788 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal freeze vakken | 3 |
| Dooiwaterafvoer | Y |
| Invriescapaciteit | 6 Kg/24h |
| No frost modus | No Frost |
| Positie vriesvak | Onder |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 76 l |