Laagste prijs bekijken?
Bosch KUW21AHG0 Inbouw wijnkoelkast Zwart
X
Aantal schappen 5 Aantal temperatuur zones 2 Breedte 598 mm Deurscharnieren Rechts Diepte 581 mm Energie-efficiëntieklasse G Flessen-capaciteit 44 fles(sen) Geluidsniveau 42 dB Hoogte 818 mm Ingebouwd display Nee Jaarlijks energieverbruik 212 kWu Kastontwerp onderbouw...
| Geschikt voor maximaal aantal flessen | 44 |
| Product breedte | 59.80 cm |
| Product hoogte | 8.80 cm |
| Product lengte | 58.10 cm |
| Volume in liters | 120 l |
| Deur scharnier switch mogelijkheid | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Normaal (16 graden) |
| Positie deur scharnier | Rechts |
| EAN | 4242005196135 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 130 kWh |
| Waarde energielabel | G |
| Ingebouwd of verplaatsbaar | Vrijstaand en onderbouw |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal behuizing | Hout |
| Product gewicht | 0.05 kg |
| Snoerlengte | 2.3 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Carl-Wery-Strasse 34, 81739 München, Duitsland |
| Fabrikant Naam | BSH Hausgeräte GmbH |
| Aantal compressoren | 1 |
| Aantal plateaus | 5 |
| Materiaal planken | Hout |
| Ventilatiesysteem | |
| Vibratie vrije compressor | |
| Weergave binnentemperatuur | |
| Wijnkoeler uittrekbare lade |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden |
| Aantal temperatuurzones in koelruimte | 2 |
| Actief koolstoffilter | |
| Bediening via mobiele app | |
| CE markering | Zichtbaar |
| Energieverbruik per jaar label 2021 | 212 kWh |
| Geluidsniveauklasse | D |
| Model | KUW21AHG0 |
| Open deur alarm | |
| Smart Home Platform | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type koeltechniek | Compressor |
| Verpakking breedte | 600 mm |
| Verpakking hoogte | 900 mm |
| Verpakking lengte | 600 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Verpakkingsinhoud | Wijnkoeler |
| Wintersysteem |
| EAN | 4242005196135 |
| Merk | Bosch |
| MPN (Manufacturer Part Number) | KUW21AHG0 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |