De Bosch KSZ1BVH00 is een los deurfront voor de Variostyle koel-vriescombinaties KGN39IJ4A en KGN39IJ3A. Binnen een paar seconden klik je het deurfront eenvoudig vast met magneten. Hiermee match je de koelkast perfect met jouw interieur.
De Bosch KSZ1BVH00 is een los deurfront voor de Variostyle koel-vriescombinaties KGN39IJ4A en KGN39IJ3A. Binnen een paar seconden klik je het deurfront eenvoudig vast met magneten. Hiermee match je de koelkast perfect met jouw interieur.
| Artikelnummer | 372527751 |
| EAN | 4242002978260 |
| Kleur | Groen |
| Kleur van het product | Groen |
| Breedte | 600 mm |
| Gewicht | 7,9 kg |
| Hoogte | 2030 mm |
| Merkcompatibiliteit | Bosch |
| Kleur van het product | Groen |
| Soort | Frontdeur |