Laagste prijs bekijken?
Bosch KGN49OCAF Koel-vriescombinatie Grijs
X
Kleinere ecologische voetafdruk met onze Green Collection: gebouwd uit CO₂-arme materialen en voorzien van energie-efficiëntieklasse A, VitaFresh XXL en Total No Frost. Handleiding - pdf Productinformatieblad - pdf Energielabel - pdf
Kleinere ecologische voetafdruk met onze Green Collection: gebouwd uit CO₂-arme materialen en voorzien van energie-efficiëntieklasse A, VitaFresh XXL <0°C> en Total No Frost.
Handleiding - pdf
Productinformatieblad - pdf
Energielabel - pdf
| Product breedte | 70 cm |
| Product hoogte | 203 cm |
| Product lengte | 66.70 cm |
| Volume in liters | 440 l |
| Deur scharnier switch mogelijkheid | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 29 dB |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Normaal (16 graden) |
| Positie deur scharnier | Rechts |
| EAN | 4242005506637 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 122 kWh |
| Waarde energielabel | A |
| Kleur | Antraciet |
| Met eierrekje | |
| Model | Bosch Serie 4 KGN49OCAF koel-vriescombinatie Vrijstaand 440 l Antraciet |
| Product gewicht | 109.40 kg |
| Snoerlengte | 2.40 m |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal groentelade | 1 |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Gehard glas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 311 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden |
| Bediening | Knoppen |
| Bediening via mobiele app | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 21 uur |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geluidsniveauklasse | A |
| Open deur alarm | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking breedte | 760 mm |
| Verpakking hoogte | 2095 mm |
| Verpakking lengte | 780 mm |
| Verpakkingsgewicht | 109.40 kg |
| EAN | 4242005506637 |
| MPN (Manufacturer Part Number) | KGN49OCAF |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Aantal freeze vakken | 3 |
| Invriescapaciteit | 11.5 Kg/24h |
| No frost modus | No Frost |
| Positie vriesvak | Onder |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 129 l |