De Beko BLSA215M4F is een inbouwkoelkast die jouw verse producten optimaal bewaart. De leggers zijn gemaakt van gehard veiligheidsglas en kunnen tot 25 kg dragen. Ze zijn beter bestand tegen krassen en scheuren dan onbehandeld glas, zodat je er probleemloos zware items op kunt plaatsen. Dankzij de...
De Beko BLSA215M4F is een inbouwkoelkast die jouw verse producten optimaal bewaart.
De leggers zijn gemaakt van gehard veiligheidsglas en kunnen tot 25 kg dragen. Ze zijn beter bestand tegen krassen en scheuren dan onbehandeld glas, zodat je er probleemloos zware items op kunt plaatsen.
Dankzij de LED-verlichting heb je een helder en energiezuinig licht in de koelkast, waardoor je gemakkelijk al je etenswaren kunt zien, zelfs in de hoeken en aan de achterkant van de schappen.
Met de omkeerbare deur kun je de scharnieren zowel links als rechts plaatsen, zodat de koelkast perfect in jouw keukenindeling past.
Deze koelkast is ontworpen met energie-efficiëntie in gedachten, wat resulteert in een lager energieverbruik en besparing op je energierekening.
Met een netto inhoud van 198 liter biedt deze compacte inbouwkoelkast voldoende ruimte voor al je verse producten, ideaal voor kleinere huishoudens of als extra koelruimte.
| Artikelnummer | 372646971 |
| EAN | 8690842710391 |
| Deurmontage | Deur op deur |
| Deurscharnier koelkast | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar koelkast | |
| Energieklasse | E |
| Energieverbruik per jaar koelkasten | 100 kWu |
| Geluidsniveau (dB) | 35 dB |
| Low frost | |
| Netto inhoud (koelen) | 198 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 0 l |
| Nisbreedte | 56 cm |
| Nisdiepte | 56 cm |
| Nishoogte | 178 cm |
| No Frost | |
| Watertoevoer | n.v.t. |