Laagste prijs bekijken?
Atag KDV9178ND Inbouw koel-vriescombinatie
X
De Atag KDV9178ND is een 178 cm inbouwvriezer met NoFrost, overzichtelijke bediening en veel praktische opbergruimte voor dagelijkse voorraad. Met ongeveer 232 liter netto inhoud en acht transparante laden berg je grote en kleine verpakkingen overzichtelijk op. Dankzij de telescoopgeleiding trek je...
De Atag KDV9178ND is een 178 cm inbouwvriezer met NoFrost, overzichtelijke bediening en veel praktische opbergruimte voor dagelijkse voorraad.
Met ongeveer 232 liter netto inhoud en acht transparante laden berg je grote en kleine verpakkingen overzichtelijk op. Dankzij de telescoopgeleiding trek je de laden volledig naar buiten voor goed zicht en makkelijk in- en uitruimen.
NoFrost voorkomt ijsafzetting zodat de vriezer niet hoeft te worden ontdooid en de ladegeleiding soepel blijft. Bij het inladen van verse boodschappen activeer je een intensieve vriesfunctie om producten sneller op temperatuur te brengen.
Het compacte TFT-display met touchtoetsen laat instellingen en temperaturen helder zien. Via ConnectLife krijg je inzicht in status en meldingen en kun je functies zoals snelvriezen en eco-modus activeren.
Met een geluidsniveau rond 35 dB blijft de vriezer onopvallend in een open keuken. De temperatuur wordt nauwkeurig geregeld en alarmen waarschuwen bij een open deur of te hoge temperatuur.
De KDV9178ND is uitgevoerd met deur-op-deur montage en zelfsluitend scharnier. Apparaatmaat (hxbxd): ca. 177,2 × 55,7 × 54,6 cm. Benodigde nismaten: hoogte 177,5–178 cm, breedte 56–57 cm. Daarmee past het model in gangbare 178 cm hoge keukenkolommen.
| Artikelnummer | 372658886 |
| EAN | 8715393404572 |
| Aantal planken vriezer | 7 |
| Apparaatplaatsing | Ingebouwd |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Geschikt voor paneelaanpassing | |
| Ingebouwd display | |
| Kinderslot | |
| Markt positionering | Drankkoeler |
| Snoerlengte | 3 m |
| Soort bediening | Touch |
| Soort lamp | LED |
| Totale nettocapaciteit | 232 l |
| Type beeldscherm | TFT |
| Type product | Vrieskast |
| Deurmontage | Deur op deur |
| Deurscharnier koelkast | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar koelkast | |
| Energieklasse | D |
| Energieverbruik per jaar koelkasten | 195 kWu |
| Geluidsniveau (dB) | 35 dB |
| Low frost | |
| Netto inhoud (koelen) | 232 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 0 l |
| Nisbreedte | 56 cm |
| Nisdiepte | 55 cm |
| Nishoogte | 177 cm |
| No Frost | |
| Watertoevoer | n.v.t. |
| Maximale omgevingstemperatuur | 43 °C |
| Minimale omgevingstemperatuur | 10 °C |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 80 |
| Energie-efficiëntieklasse | D |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Jaarlijks energieverbruik | 195 kWu |
| Netbelasting | 270 W |
| Bedieningsapps ondersteund | ConnectLife |
| Deur open alarm | |
| Temperatuur alarm |
| Breedte | 55,7 cm |
| Diepte | 546 mm |
| Hoogte | 177,2 cm |
| Installatie compartiment breedte | 57 cm |
| Installatie compartiment diepte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 178 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 177,5 cm |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| No Frost system |
| Aantal sterren | 4* |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| Nettocapaciteit vriezer | 232 l |
| Snelvriesfunctie | |
| Vriescapaciteit | 16 kg/24u |