Laagste prijs bekijken?
AEG ORC8M362BL Koel-vriescombinatie Zwart
X
Koeling in elke hoek. Volle smaak in elke hapDe textuur van de ingrediënten wordt tot in elke hoek beschermd met Cooling 360°. Overal stroomt koude lucht tot in elke hoek, door ventilatieopeningen. En de roestvrijstalen achterwand herstelt de temperatuur snel na het openen van de deur. Om ervoor te...
Koeling in elke hoek. Volle smaak in elke hapDe textuur van de ingrediënten wordt tot in elke hoek beschermd met Cooling 360°. Overal stroomt koude lucht tot in elke hoek, door ventilatieopeningen. En de roestvrijstalen achterwand herstelt de temperatuur snel na het openen van de deur. Om ervoor te zorgen dat je verse producten om van te watertanden blijven. In elke hoek. Goed en gelijkmatig gekoeld. Met Cooling 360°De Cooling 360° koelkast is uitgerust met geavanceerde luchtcirculatie. Het speciaal ontworpen systeem circuleert koude lucht tot in elke hoek. De achterwand van roestvrij staal biedt een premium design en koelt sneller af na het openen en sluiten van de deur.
Zo wordt de rijke textuur van elke ingrediënt beschermd.
ChillZone 0°-lade: de juiste omstandigheden voor vlees en visTil de versheid van je etenswaren naar een hoger niveau met de ChillZone 0°-lade – een aparte zone in de koelkast, speciaal ontwikkeld om vlees, zeevruchten en verse etenswaren optimaal te bewaren. Bescherm fruit en groenten met de GreenZone+ ladeDe perfecte omgeving voor gezonde groenten en fruit. Het afsluitdeksel en het luchtvochtigheidsmembraan van de GreenZone+ lade zorgen samen voor een optimale luchtvochtigheid en het behoud van verse groenten. Diepvriesruimte wordt getransformeerd tot koelkast. Voor meer flexibiliteitHet vriesvak is volledig transformeerbaar. Je kan de vriezer op +4°C instellen om je koelkastruimte te vergroten, of hem op de gebruikelijke temperatuur tussen -15°C en -24°C blijven gebruiken. TwinTech® NoFrost: Optimale koelkastvochtigheid, vorstvrije vriezerTwinTech® NoFrost heeft een geavanceerd, dubbel koelsysteem voor de koelkast en vriezer. Dit zorgt voor een optimale luchtvochtigheid in de koelkast om te voorkomen dat voedsel uitdroogt, terwijl de vriezer vorstvrij blijft.
Handleiding - pdf
Productinformatieblad - pdf
| Product breedte | 59.50 cm |
| Product hoogte | 202 cm |
| Product lengte | 66.40 cm |
| Volume in liters | 363 l |
| Deur scharnier switch mogelijkheid | |
| Dispenser | Geen dispenser |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Geluidsniveau | 33 dB |
| Minimal Optimal Ambient Temperature | Subnormaal (10 graden) |
| Positie deur scharnier | Rechts |
| Temperatuurinstelling | Digitaal |
| EAN | 7333394034539 |
| Jaarlijks energieverbruik in kWh | 142 kWh |
| Waarde energielabel | B |
| Anti-vingerafdruk behuizing | |
| Display op deur | |
| Flexibele deurinrichting | |
| Kleur | Zwart |
| Met eierrekje | |
| Model | AEG Series 8000 ORC8M362BL Vrijstaand 363 l B Zwart |
| Product gewicht | 63.50 kg |
| Snoerlengte | 2.50 m |
| Soft close deur |
| Elektronisch adres fabrikant | [email protected] |
| Fabrikant Adres | Al. Powstańców Śląskich 26,30-750 Krakow, Poland |
| Fabrikant Naam | Electrolux Appliances AB |
| Ondersteuning met updates | Minimaal 60 maanden na introductiedatum |
| Aantal groentelade | 2 |
| Aantal plateaus | 4 |
| Antibacteriële system | |
| Flessenrek | |
| Materiaal planken | Glas |
| Nulgradenzone | |
| Super Cool functie | |
| Volume koelruimte | 260 l |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
| Betaalde diensten vereist | |
| Bluetooth vereist | |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| Bediening | Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| CE markering | Zichtbaar |
| Geluidsniveauklasse | B |
| Geurfilter | |
| Keukenapparatuur stijl | Standaard |
| Merkspecifiek kenmerk | AEG TwinTech NoFrostAEG Cooling 360º |
| Open deur alarm | |
| Taal handleiding | Universeel |
| Vakantiemodus | |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | |
| Verpakking breedte | 660 mm |
| Verpakking hoogte | 2081 mm |
| Verpakking lengte | 703 mm |
| Verpakkingsgewicht | 68.50 kg |
| Vriezer instelbaar als koelruimte | |
| WIFI | Geen Wi-Fi |
| EAN | 7333394034539 |
| Merk | AEG |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 925 993 676 |
| Verantwoordelijk marktdeelnemer in de EU | Bekijk gegevens |
| Dooiwaterafvoer | Y |
| No frost modus | No Frost |
| Positie vriesvak | Onder |
| Snelvriesfunctie | |
| Steraanduiding | 4 sterren |
| Volume vriesvak | 103 l |