De AEG ORC6M341CV is een vrijstaande koel-vriescombinatie die voedsel onder stabiele omstandigheden bewaart en geschikt is voor dagelijks gebruik in de keuken. Dit model werkt met TwinTech® NoFrost. Het dubbele koelsysteem ondersteunt een vorstvrije vriezer en helpt tegelijk om in het koelgedeelte...
De AEG ORC6M341CV is een vrijstaande koel-vriescombinatie die voedsel onder stabiele omstandigheden bewaart en geschikt is voor dagelijks gebruik in de keuken.
Dit model werkt met TwinTech® NoFrost. Het dubbele koelsysteem ondersteunt een vorstvrije vriezer en helpt tegelijk om in het koelgedeelte een passende luchtvochtigheid te behouden, zodat levensmiddelen minder snel uitdrogen.
Dankzij NoFrost ontstaat er geen ijsafzetting in het vriesgedeelte. Daardoor blijft de vriezer gebruiksklaar zonder dat handmatig ontdooien nodig is.
De 6000-serie is ontwikkeld om voedsel onder gecontroleerde omstandigheden te bewaren. Het systeem ondersteunt een gelijkmatige koelprestatie voor dagelijkse boodschappen en ingevroren producten.
De AEG ORC6M341CV is 2017 mm hoog, 595 mm breed en 579 mm diep. Daarmee past deze vrijstaande koel-vriescombinatie binnen een gangbare nis- en keukenmaatvoering.
Dit model heeft een rvs look uitvoering en valt in energieklasse C. Daarmee combineert het apparaat een neutrale afwerking met een efficiënter energieniveau binnen het aanbod van vrijstaande koel-vriescombinaties.
Handleiding - pdf
Productinformatieblad - pdf
| Artikelnummer | 372663424 |
| EAN | 7333394136554 |
| Breedte | 60 cm |
| Deurscharnier koelkast | Rechts |
| Deurscharnier omkeerbaar koelkast | |
| Diepte koelkasten | 58 cm |
| Energieklasse | C |
| Geluidsniveau (dB) | 37 dB |
| Hoogte | 202 cm |
| Kleur | Grijs |
| Netto inhoud (koelen) | 238 l |
| Netto inhoud (vriezen) | 98 l |
| Aansluitwaarde (W) | 150 W |
| Aantal afzonderlijke koelsystemen | 1 |
| Aantal compressoren | 1 |
| Aantal legborden in koelcompartiment | 3 |
| Aantal vriesladen | 3 |
| Alarmsignaal bij storing | Akoestisch |
| Belangrijkste kleur van het product | Inox Look (Vcm) |
| Breedte inclusief verpakking | 645 mm |
| Breedte van het product | 595 mm |
| Bruto-inhoud | 3.4 Cu Ft |
| Bruto-inhoud vriezer | 97 l |
| Brutogewicht | 77.0 kg |
| Deurophanging | Geen |
| Deurscharnier | Rechts verwisselbaar |
| Diepte inclusief verpakking | 628 mm |
| Diepte van het product | 579 mm |
| Frequentie | 50 |
| Hoogte inclusief verpakking | 2101 mm |
| Hoogte van het product | 2017 mm |
| Indicator vriezerdeur open | |
| Interne ventilator koelgedeelte | |
| Legborden voor flessen | |
| Lengte elektriciteitssnoer | 250 cm |
| Materiaal van de legborden | White Plastic |
| Netto-inhoud | 3.4 Cu Ft |
| Nettogewicht | 74 kg |
| Nisdiepte | 579 mm |
| Ontdooiingsproces koelgedeelte | Automatisch |
| Ontdooiingsproces vriesgedeelte | Automatisch |
| Snelkoelschakelaar | |
| Snelvriesfunctie | |
| Stelpoten | Ja - alleen voorzijde |
| Type besturing | Elektronisch |
| Type installatie | Vrijstaand |
| Type stekker | European |
| Uitvoering | Vrijstaand |
| Vak voor speciale producten/vers voedsel |